متخصصان این مجموعه با بهره مندی از خلاقیت و شتاخت اصول و مبانی سواد بصری در امر طراحی و ساخت تیزر و راه اندازی سایت ، برترین مشاوران جهت دستیابی صاحبان صنایع و تولید کنندگان به اهداف عالی خویش که همانا موفقیت های اقتصادی است می باشند.

واحد ایمیل و پیامک موسسه شروه های موج با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی ایمیل کلیه مدیران دولتی و خصوصی و همچنین بانک اطلاعاتی کلیه شماره های همراه اول، ایرانسل و تالیا و با بکارگیری از متخصصین و کارشناسان رشد مخابرات و اینترنت و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و نرم افزارهای ارسال ایمیل، پیامک و بلوتوث ، خدماتی را با کیفیت متمایز و برتر ارائه می دهد.

خدمات این بخش شامل ثبت domain با اختصاص فضا (host) و طراحی و راه اندازی سایت می باشد.

واحد طراحی سایت شروه های موج با بکارگیری طراحان، متخصصان و کارشناسان هنر گرافیک، کامپیوتر و اینترنت و با بهره گیری از سرورهای خاص و قوی و با سابقه طولانی در این زمینه خدماتی را با کیفیتی متمایز و برتر ارائه می دهد.

واحد مولتی مدیا موسسه شروه های موج با بکارگیری برنامه نویسان، طراحان، متخصصان کامپیوتر ، اینترنت و همچنین کارشناسان زبده در این حرفه و با سابقه طولانی در این زمینه خدماتی را با کیفیتی متمایز و برتر ارائه می دهد.

کاتالوگ موبایل چیست؟

کلیه اطلاعاتی که در یک کاتالوگ تبلیغاتی بکاربرده می شود می تواند به صورت یک فایلمولتی مدیا در آمده و بر روی موبایل ها قابل دسترسی می باشد. این فایل قابلیت ارسال از طریق بلوتوث را نیز دارد.

واحد کاتالوگ موبایل موسسه شروه های موج با بکارگیری برنامه نویسان، طراحان، متخصصان کامپیوتر، مخابرات و اینترنت و با بهره گیری از سیستمهای پیشرفته مخابراتی و نرم افزار ها و سخت افزارهای پیشرفته و با سابقه طولانی در این زمینه خدماتی را با کیفیتی متمایز و برتر ارائه می دهد.

نیومدیا:

اصطلاح نیومدیا (رسانه های جدید) تعریف تازه ای از ترکیب تکنولوژی با روش های بازاریابی در عصر حاضر است این واژه اغلب در مورد اینترنت و رسانه های دیجیتال به کار می رود.

نیومدیا به دو بخش کلی رسانه های حافظه ای و رسانه های مخابراتی تقسیم می شود .

واحد مولتی مدیا موسسه شروه های موج با بکارگیری برنامه نویسان، طراحان، متخصصان کامپیوتر ، اینترنت و مخابرات و همچنین کارشناسان زبده در این حرفه و با سابقه طولانی در این زمینه خدماتی را با کیفیتی متمایز و برتر ارائه می دهد.

شروه های موج

موسسه فرهنگی و هنری شروه های موج

بخشی از نمونه کارهای نشر دیجیتال

 • طراحی سایت

  ۱ـ طراحی بیش از ۴۰ سایت شرکتی و شخصی
  ۲ـ طراحی و اجرای سایت پارس لنز ، رتبه یک گوگل و اولین سایت اجاره تجهیزات فیلمبرداری
  ۳ـ طراحی ، اجرا و پشتیبانی بیش از صد سایت تبلیغاتی و مناسبتی در مناسبت های خاص از جمله انتخابات

 • طراحی مالتی مدیا

  ۱- طراحی و تولید بیش از صد مولتی مدیای معرفی شرکت ها و سازمان های بزرگ از جمله وزارت نفت و شهرداری
  ۲- طراحی و تولید ده ها مولتی مدیای آموزشی
  ۳- طراحی و تولید بیش از یکصد مولتی مدیای تبلیغاتی و نمایشگاهی
  ۴- طراحی و تولید ده ها مولتی مدیای تبلیغاتی برای انتخابات