شروه های موج

شروه های موج

موسسه فرهنگی و هنری شروه های موج فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ با ساخت و تولید فیلم های مستند و بلند آغاز نمود و به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ ، نیروهای خلاق ، سبک های متمایز و اختصاصی ، ایده پردازی و ارایه کانسپت های خلاق ، مشاوره هویت سازی برند و امور روابط عمومی سازمانها در زمینه تبلغاتی است .

این شرکت با توجه به موقعیت ممتاز خود و ارتباطات گسترده با صنعت و رسانه یکی از برترین تولیدکنندگان برنامه های مشترک میان صنایع و صدا و سیما است .

ما آماده ایم تا بر اساس نیازها و خواسته های شما به بهترین نحو با میلیونها فرصت جدید و امکانات روز دنیای رسانه در کنار شما باشیم .

  • شروه های موج در یک نگاه
  • شروه در معنی
  • مدیر عامل
  • مجوز ها

موسسه فرهنگی و هنری شروه های موج با عنوان مشاور ، برنامه ریز و مجری طرح های فیلم و سریال و مجموعه های تلویزیونی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .

تولید فیلم های صنعتی و تبلیغاتی در جهت معرفی فعالیت های فنی و عمومی شرکت و بنگاه های اقتصادی و صنعتی ، برگزاری سمینار و همایش های گوناگون فرهنگی ، آموزشی از دیگر فعالیت های موسسه شروه های موج می باشد .

شروه های موج با کادری مجرب و تخصصی در زمینه های فنی و پشتیبانی تولید و سابقه ایی درخشان در تهیه و تولید فیلم های مستند و داستانی و تیزرهای تبلیغاتی توانسته است تا جایگاه معتبری را در بین شرکت های بزرگ صنعتی و گروه های فرهنگی به لحاظ کیفیت در تولید و سرعت در اجرا کسب کند .

جلوه دیگر توان مندی های این شرکت در امر تبلیغات و برنامه ریزی های تبلیغی میباشد .

شیوه های نوین تبلیغاتی که امروز به شکل دانشی تخصصی در آمده است تنها با مطالعه و بررسی سبک های تبلیغاتی بدست نمی آید ، بلکه دانش به همراه تجربه و آمار است که باعث توان مند شدن فعالیت ها و تئوری های تبلیغاتی میگردد .

شروه های موج با سابقه ایی بیش از ۱۵ سال تجربه مفید در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تبلیغاتی و اجرای بیش از صد طرح بزرگ تبلیغاتی در انواع موضوعات فرهنگی ، اجتماعی و صنعتی هم اکنون آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و اجرای طرح های تبلیغاتی در سطح کلان کشوری میبا شد .

تهیه و تولید بیش از ۳۰۰ قسمت سریال تلویزیونی با موضوع کودک و نوجوان در شبکه سراسری و استانی

پشتیبانی و اجرای بیش از ۲۰۰ طرح مستند فنی و صنعتی در شرکت های بزرگ صنعتی ، تجاری و اقتصادی

چون ایران خودرو ، منطقه آزاد الوند ، شرکت توسعه و مهندسی نفت شرکت نفت و گاز پارس ، شرکت A9ip ، Gnihr، شرکت ملی حفاری ایران ، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ، شرکت سایپا پرس

و تهیه گزارش های تصویری (هفتگی ، ماهانه و سالانه) ، شرکت گاز تهران بزرگ ، سازمان آب برق خوزستان ، از پیشرفت پروژه ها بخشی از فعالیت و عملکرد این موسسه می باشد .

برگزاری و پشتیبانی فنی همایش های فرهنگی و آموزشی و سمینار های تخصصی و انواع جشن ها و افتتاحیه ها و اختتامیه ها از دیگر فعالیت های موسسه شروه های موج میباشد .

که میتوان به افتتاح فازهای ۶ ، ۷ ، ۸ پارس جنوبی ، افتتاح پالایشگاههای فازهای ۹ و ۱۰ پارس جنوبی ، افتتاح طرح تزریق گاز آغاجاری و همایش بزرگ ایرانیان خارج از کشور با حضور رئیس جمهور وقت اشاره نمود.

سایر خدمات این موسسه شامل موارد زیر است :

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، خدمات چاپی و هدایای تبلیغاتی ، خدمات نمایشگاهی و مولتی مدیا

برای کسب اطلاعات تخصصی از رزومه فعالیت های موسسه به دیگر بخش های سایت مراجعه کنید .

“شروه” اصطلاحی کاملا جنوبی است و فقط  آن را در مناطق حاشیه‌ای خلیج فارس از خوزستان تا بوشهر می شناسیم .

شاید در گونه‌های مختلف آوازهای محلی ، اصطلاح شروه خوانی را شنیده باشید.

شروه در لفظ به معنای آخرین ذره یا تکه از آتش برافروخته شده یا آخرین بخش، قطره، قطعه یا… از موج‌های خروشان است.

شروه‌خوانی نوعی آواز عاشقانه محلی و جنوبی است که در آن زمزمه‌های غمگین و سوزناک عاشقانه با همراهی سازهای محلی و اشعاری به همان مضامین خوانده می‌شود.

این ترانه عاشقانه را با موج‌های زیبای آبی خلیج با شکوه ایرانی ، همراه هم کرده‌ایم و این عنوان را برای مجموعه‌ی خود بر گزیده‌ایم تا هم نشانی از سرزمین پر برکت جنوب را بر پیشانی خود نشانده باشیم ، هم بکر بودن ‌اش در قاب تصویری پروژه‌هایمان خودنمایی کند.

قطعه‌ای از یک شروه خوانی عاشقانه پایانی است برای این سطور و آغازی برای مجموعه‌ی در پیش رو.

موسسه شروه های موج با مدیرعاملی علیرضا کریم زاده به فعالیت رسمی در حوزه های مورد اشاره مشغول است.

علیرضا کریم زاده متولد ۱۳۵۶ اهواز ، فارغ التحصیل کارگردانی سینما از دانشگاه سوره و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران و دانشجوی دکتری رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه شوچنگو اکراین می باشد.

کریم زاده بعد از تاسیس شرکت شروه های موج در زمینه ساخت و تولید فیلم های کوتاه، مستند و بلند فعالیت کرد.

عمده همکاری او با وزارت نفت و شرکت های وابسته و غیر وابسته در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و … بوده است.

سایر سوابق و سمتها :

دو دوره عضویت در هیات مدیره انجمن شرکتها و موسسات فیلم سازی ایران
یک دوره عضو شورای داوری انجمن شرکتها و موسسات فیلم سازی ایران
مشاور روابط عمومی و امور بین المللی گروه مپنا ( دپارتمان نفت و گاز )
معاون اجرایی سازمان همیاری شهرداری های استان تهران

موسسه شروه‌های موج با مجوزرسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان موسسه‌ای فرهنگی به انجام فعالیت در زمینه‌های سمعی و بصری مشغول است.

عضو انجمن شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران AIFIC
عضو انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند ایران
مشاور علوم ارتباطات اجتماعی

شروه های موج