موسسه شروه های موج با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان که در آن از فیلمسازی تا طراحی و تبلیغات و به تعداد بیشمار تولیدات مرتبط وجود دارد و همچنین بدلیل اینکه یکی از بزرگترین مراکز تجهیزات سینمایی کشور می باشد ، قطعا یکی از بزرگترین و بهترین مراکز تهیه عکس های تبلیغاتی ، خبری و صنعتی کشور می باشد.

خدمات عکاسی به صورت تخصصی ، توسط بهترین عکاسان و با جدیدترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی صورت می گیرد.

عکاسی خبری

انسان همواره درتکاپوی این بوده تا با افزایش نوع رسانه ها وسعت میدان انتشار را برای همگان افزایش دهد. عکاسی خبری نیز گامی موثر در این زمینه برداشته است. عکاسی خبری در حقیقت به نوعی از عکاسی گفته می شود که پیام و هدف اصلی آن ثبت صحنه هائی است که در زمان و مکان خاصی به وقوع می پیوندد. سمینار ها و همایش ها، مسابقات ورزشی، افتتاحیه و اختتامیه، بازدید از پروژه و مکان های خاص، وقایع اجتماعی و سیاسی از مواردی هستند که در آنها از عکاسی خبری استفاده می شود. همچنین گویایی این تصاویر باعث جاودانه ماندن آن وقایع می باشد و ثبت عناوین در ذهن ها را به همراه دارد.

عکاسی تبلیغاتی

 تصویری زیبا از یک محصول یا برند یکی از با ارزش ترین ابزارها برای تبلیغ آن محسوب می شود . عکسهای تبلیغاتی امروزه در بیلبردهای بزرگ شهری ، بنر ها ، کاتالوگ ها ، سایتهای اینترنتی ، بسته بندی کالا و یا حتی بروشور های کوچک دیده می شود . یک عکس تبلیغاتی خوب به تنهایی می تواند به قدری جذاب و چشمگیر باشد که با یک نگاه تاثیری ماندگار در ذهن بیننده ایجاد کند ، دانش کافی ، تجهیزات فنی ، تجربه و خلاقیت در شکل گیری یک عکس تبلیغاتی خوب تاثیر فراوانی دارد.

عکاسی صنعتی

پروژه های صنعتی و عمرانی اغلب دور از مراکز شهر هستند و دسترسی به آنها به سادگی انجام نمی شود. همچنین حضور تورهای بازدید در کنار این پروژه ها نیز خطرناک بوده و تاثیر نزولی بر روند کار به همراه دارد. با توجه به موارد ذکر شده در دست داشتن عکسهایی از جزئیات خطوط تولید، محیط های کارخانجات و کارگاه ها، روند ساخت پروژه های عمرانی و … امری ضروری به شمار می رود که با در نظر گرفتن این بخش به سادگی ممکن خواهد شد.

عکاسی پانوراما

عکاسی همواره با زمان و تکنولوژی روز همراه بوده و تغییرات در صنعت باعث پیشبرد این صنعت گردیده است. پانوراما نیز به نوعی از عکاسی نو گفته می شود که با ابزارهای خاص و با تکیه بر قدرت نرم افزارهای ویژه انجام می شود . در این نوع عکاسی می توان دید وسیعی از سوژه مورد نظر را ثبت کرد که گاه وسعت زوایای آن بین ۱۸۰ تا ۳۶۰ درجه می رسد . نشان دادن تمام زوایا ، نمایش وسعت دید یک مکان و جزئیات دیگری که معمولا با یک فریم عکس نمی توان به نمایش آنها پرداخت از توانایی های عکاسی پانوراما می باشد. این نوع عکاسی به تازگی پا به عرصه صنعت گذاشته و در آینده جایگاه ویژه ای را در بین همگان به خود اختصاص خواهد داد.

عکاسی ۳۶۰

عکاسی ۳۶۰ یا تور مجازی نوعی از عکاسی است که در آن یک تصویر با میدان دید۳۶۰ درجه از هر زاویه قابل رویت است . در این نوع عکاسی بیننده قادر خواهد بود که هر زاویه از یک محیط را به صورت دلخواه در قالب فضایی سه بعدی با استفاده از نرم افزار بازدید کند . کارخانجات ، موسسات ، شرکت ها ، موزه ها ، مکان های تاریخی و یا هر مکان دیگری که نیاز به نشان دادن کامل فضای محیط خود در قالب یک یا چند از ۳۶۰ دارند می توانند از این تکنیک که قابل نمایش در سایت های اینترنتی ، سی دی های مالتی مدیا و یا دیتا می باشد بهره های فراوان گیرند.

عکاسی ماکرو

ماکرو در لغت به معنای بزرگ و کلان بوده و ماکروگرافی ثبت و نگاشت درشت اجسام است. در این نوع عکاسی نمایش جزییات اجسام بصورت واقعی حائز اهمیت است. کادری با نمای نزدیک از جسم و سوژه بسته می شود و نیاز به لنزهای قدرتمند و حرفه ای از مهمترین ارکان این بخش است . اکثر سوژه ها در این نوع عکاسی ریز می باشند که بیشترین نیاز برای نمایش جزییات را دارند. تصاویر حاصل از این نوع عکاسی را معمولا براحتی با چشم غیر مصلح می توان دید.